Základní pravidla transformace ve stravě

 1. Proveďte detoxikaci organizmu.
 2. Vylučte ze stravy všechny cukry a nahraďte je zdravou alternativou (kokosovým cukrem, sirupy z přírodních surovin – datlový, javorový, nebo medem).
 3. Vylučte ze stravy veškeré glutamáty, konzervanty a všechny chemické látky a nahraďte je čerstvými bylinkami, případně kořením bez glutamátů. Povolené soli – himalájská sůl, nerafinovaná mořská sůl, černá sůl, a to pouze v omezeném množství!
 4. Vyřaďte klasickou pšeničnou mouku a nahraďte je bezlepkovými moukami typu pohankové, cizrnové, kokosové, rýžové apod. Zpočátku nahraďte pšeničnou mouku celozrnnou špaldovou moukou, nejlépe v biokvalitě.
 5. Pečte si vlastní pečivo. Pokud budete při pečení používat mouku, řiďte se shora uvedenými Sledujte naše stránky, na nichž bude velmi brzy k dispozici e-book s pokrmy podporujícími transformaci.
 6. Vyřaďte z jídelníčku uzeniny! Tento bod platí bez výhrad! Pokud chcete projít transformací, nezbývá než se touto radou řídit.
 7. Ovoce a zelenina. Snažte se nahradit alespoň 80 procent své stravy stravou živou, tzn. ovocem, zeleninou, semínky. Snažte se kupovat zeleninu a ovoce v co nejvyšší kvalitě, případně si část těchto potravin pěstujte sami. Vybírejte pokud možno sezónní ovoce a zeleninu.
 8. Vytvořte si alespoň doma na parapetu bylinkovou zahrádku. Bylinky jsou součástí restartu v oblasti zdraví, kdy ke kompletní transformaci je potřeba nahradit vše chemické čistě přírodními surovinami.
 9. Změňte pitný režim! Povolené nápoje : Voda s citrónem (nedoporučuji pít vodu z kohoutku, pokud není studniční. V případě, že jste napojeni na veřejný vodovod, používejte šungit, který funguje jako přírodní filtr a neutralizuje všechny negativní součásti vody). Voda s přírodní citronovou šťávou, čaje z čerstvých bylinek, zelená káva, domácí limonády z čerstvého ovoce, vody, domácí šťávy slazené přírodními cukry. Mléka: Používejte bio mléko plnotučné, z rostlinných můžete mléko kokosové, mandlové, rýžové, ev. ovesné.
 10. Vyřaďte vše chemické a nahraďte přírodními alternativami.
 11. Při transformaci je důležité naslouchat své intuici. Pokud konzumujete maso, tak v bio kvalitě! Vejce jsou povolena pouze v případě, že jsou z domácího chovu.