Proč je životní energie tak důležitá?

Životní energie je prvotní hybnou silou všech životních procesů. Základní tvůrčí silou. Prapodstatou života. Pokud jí máme dostatek, můžeme si užívat dokonalého zdraví, můžeme svobodně tvořit, milovat, naplnit beze zbytku svůj životní potenciál. Jestliže nám tato energie chybí, ztrácíme radost ze života, z tvorby, přestává se nám dařit ve vztazích i v ostatních oblastech života a ztrácíme své zdraví. Proto je umění nepřicházet o svou životní energii, obnovovat ji a posilovat, to nejdůležitější pro náš život!

Pokud cítíte, že se vám této základní energie nedostává, že vám ubývá, nebo jste se rozhodli rozšířit svůj tvůrčí potenciál a chcete se naučit, jak se svou životní energií efektivně nakládat, jste tu správně. Naše stránky jsou určeny především pro ty, kteří se rozhodli tvořit se svou životní energií systematicky a dlouhodobě, své si na nich ale najdou i ti, kteří hledají jednotlivé nástroje pro svoji vlastní cestu.

Prvním krokem, který potřebujeme udělat, pokud cítíme nedostatek životní energie, je okamžitě zastavit její únik. Nejčastější příčinou úniku životní energie jsou naše vlastní programy mysli, prostřednictvím kterých je naše životní energie odsávána přes nejrůznější vnější podněty mimo naši kontrolu. Uvědomujeme si, že pokaždé, když se rozčílíme nad nespravedlností okolního světa, vždy, když se cítíme jako oběť ve vztazích, v kolektivu, v soukolí systému, vždy, když posíláme svoji energii na nejrůznější “správné” účely, vždy, když se více staráme o své okolí než o sebe, přicházíme o obrovské množství životní energie! Pokud můžeme odliv naší energie zastavit vědomě, vyžaduje to pouze určitou dávku uvědomění a vůle. Pokud nám energie uniká na nevědomé úrovni, budeme nejspíš potřebovat pomoc. Pro takový případ pro vás máme připravenu sadu nástrojů, které vám pomohou odstranit příčiny odlivu životní energie na úrovni nevědomí. Jsou to jednak on-line koučovací kurzy, které můžete využít nejen “naživo”, ale můžete se k nim opakovaně vracet vždy, když to budete potřebovat, jednak je to nabídka individuálních on-line koučinků, během nichž se vám dostane jedinečné a naprosto špičkové diagnostiky s individuálními doporučeními a nástroji, jak rychle a efektivně obnovit a rozvinout svou životní energii a v důsledku toho v nečekaně krátkém čase doslova změnit své životy.

V sekci potřebné nástroje jsou pro vás navíc k dispozici i originální muzikoterapie, colorterapie, mentální koučink a meditace, které můžete využít pro harmonizaci, obnovu a posílení životní energie. Dalším důvodem, proč přicházíme o svou životní energii, je nesprávný životní styl a nevhodná strava. Oblast zdravé výživy je zatížena spoustou předsudků a mýtů, které nám brání přizpůsobit naši stravu aktuálním potřebám, které vyplývají z nových podmínek samotného života na Zemi. Proto jsme v naší akademii připravili řadu receptů, jimiž se můžete nechat inspirovat naším pohledem na správnou výživu v dnešní době.

Ti, kteří se rozhodnou pracovat se svou životní energii soustavně a systematicky a ti, kteří chtějí mít k dispozici on-line přístup k nejaktuálnějším informacím o proudících energiích se souborem aktuálních doporučení, jak se v ten který den správně stravovat a jak aktuálně využít ostatních nástrojů pro svou životní energii, mohou využít členství v akademii na konkrétní měsíc. Součástí členství je permanentka na pravidelné lekce rebalancingu (viz sekce potřebné nástroje). Všechny aktuální informace a doporučení vám během členství v akademii budou zasílány prostřednictvím služby whatsapp.

Pro vás, kteří se chcete dozvědět více o naší práci, o naší cestě a o našem pohledu na svět kolem nás, je určena sekce články a videa, kde najdete články a videa, v nichž můžete najít řadu odpovědí i na otázky, které si právě teď kladete i vy a inspiraci pro vaši vlastní cestu.